Antonis Siomos, Greqi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Neta, jemi brezi qe po kalojme 30 vjet larg endrrave, detit dhe njerezve tane. E drejte, u futem ne vorbullen e nje jete me te mire, dhe e mira s’ka fund, por ne mbetem pa shpirt, endrra, gjuhe, miqesi, te aferm, dhe cdo gje qe ploteson te qenurit ne jete…